Eğitimlerimiz 

Eğitim Programları

Kurumların ve bireylerin hedef ve ihtiyaçlarını göre özel eğitimler tasarlamaktayız. Kurumlarda, <> kurmaktayız. Öğrenen öğreten organizasyon misyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken alanında uzman olan kadrolarla eğitim, danışmanlık, koçluk hizmetleri veriyor, çalışmalarımızı kişi/kurumun hedef ve ihtiyaçlarına göre belirliyoruz.

AYŞEN LAÇİNEL BİYOGRAFİ

Mimar Sinan Üniversitesi Türkoloji mezunudur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Tanıtım Yüksek Lisans, Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölüm, Doktora eğitimleri almıştır. Bir diğer yüksek lisan eğitimi ise Biruni Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana bilim dalındadır. Uzun yıllar iş hayatında yönetici olmuş, Doğuş Holding, Koç Holding , Collezione, Goldaş’ta, Marka ve İnsan Kaynaklarından sorumlu olarak Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyelikleri yapmıştır. 9 yıl önce Eğitim Danışmanlık Şirketi AL Danışmanlığı kuran Ayşen Laçinel, Şirketlere danışmanlık yapmakta eğitimler vermektedir. Kariyer Koçluğu ve Yaşam Koçluğu ile de birebir çalışmalarının yanı sıra, farkındalık, hayat ve liderlikle ilgili kitaplar yazmıştır.