Hakkımızda

AL Danışmanlık 2011 Yılında Ayşen LAÇİNEL tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası kurumlara İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Yönetici Danışmanlığı, İletişim Danışmanlığı yapan, Kariyer Koçluğu, Mentorluk ve Bireysel Danışmanlıklarla yöneticilere ve kilit pozisyondaki çalışanlara rehberlik eden, kişisel gelişim eğitimleri, liderlik akademisindeki eğitimleri ve yetkinlikleri güçlendirmek amaçlı eğitimler veren ve projeler yapan hizmetlerle çalışmalarını sürdürmüştür.

Misyonumuz

Sektör deneyimini eğitim kariyeri ile birleştiren, A.L Danışmanlık, sürekli gelişen ve geliştiren, gençlere kariyer yolunda ışık tutması ile değer yaratan, gerek seçme yerleştirme hizmetleri, gerek gizli müşteri çalışmaları, gerekse hedef ve ihtiyaç doğrultusunda verdiği eğitimlerle, sertifika programlarıyla, sektörün önde gelen kurumları ile sektörde emek verenleri buluşturmasıyla hızlı ve doğru sonuç alması ile farklıdır. Bu farklılıklarıyla güvenilerek tercih edilmektedir.

Vizyonumuz

Danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanında; güvenilirliği, içtenliği, hızlı ve doğru iş sonuçları sağlaması ile hizmet verdiği kurumun takım arkadaşı olarak çalışan; sevilen ve tercih edilen, akla gelen ilk marka olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, Takım çalışması, Uzmanlaşma, Dayanıklılık, Sürekli gelişim...